Wydawnictwo DRZEWO BABEL

Autorzy

Renata Arendt-Dziurdzikowska

Renata Arendt-Dziurdzikowska

Trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana coach, Mistrz NLP, absolwentka Studium Coachingu (Multi Level, Akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLPt), prowadzi coaching indywidualny i grupowy. Uczyła się u wybitnych trenerów, m.in. Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Franka Farelly’ego, Berta Hellingera, prof. Mai Storch, prof. Alfrieda Langla (ucznia Viktora Frankla), Jona Kabat-Zinna i innych. W swojej pracy wykorzystuje także metodę „synchronizacji kwantowej”, opartą na odkryciach fizyków kwantowych, popularnie nazywaną dwupunktem. Prowadzi warsztaty, seminaria i wykłady.

Jako dziennikarka zajmuje się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowości. Jest autorką kilkuset wywiadów z ludźmi kultury i sztuki, terapeutami różnych szkół psychologicznych i mistrzami duchowymi.

Jest laureatką I Nagrody w konkursie Ministra Zdrowia na najlepszą publikację prasową w sferze przeciwdziałania przemocy w rodzinie w 2000 roku.

Prowadzi Kręgi Kobiet, służące wzmacnianiu kobiecej siły. Interesuje się przekazami starych, mądrych kultur, szczególnie Indian Ameryki Północnej. W swojej pracy inspiruje się archetypowymi opowieściami, mitami i legendami różnych tradycji.

Autorka książek: 21 portretów, czyli jak żyć tu i teraz, Tajemnice kobiet, Możesz odejść, bo cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu, współautorka książki Zrozumieć mężczyznę.

Wspólnie z Wojciechem Eichelbergerem napisała książki, będące częścią serii wydawniczej Drzewa Babel Daj sobie spokój: Siedem boskich pomyłek, Mężczyzna też człowiek, Co z tym światem?, a także zbiór rozmów Zatrzymaj się.

 

 

 

Zapraszamy na stronę Renaty Arendt-Dziurdzikowskiej.