Wydawnictwo DRZEWO BABEL

Archiwum wydarzeń

Wróć do wydarzeń bieżących

Książki Paula Coelho w serii kieszonkowej

na każdą kieszeń, na każdą drogę...

 

Książki Paulo Coelho bezsprzecznie podbijają serca polskich czytelników. Od pierwszego wydania w 1995 roku rozeszło się już ponad milion egzemplarzy jego powieści. Ich przesłanie trafia szczególnie do ludzi młodych. Dla wielu z nich są to pierwsze ważne książki w życiu, otwierające drzwi do Świata literatury. To z wyboru samej młodzieży kultowy już Alchemik został wpisany na listę lektur gimnazjalnych.

Z myślą o tej grupie czytelników wprowadziliśmy na rynek serię kieszonkową, która kolejno obejmie wszystkie powieści tego autora. Mała, lekka, niedroga książka zmieści się w każdej kieszeni. Wydana na polskim papierze ekologicznym w miękkiej oprawie, prosta i poręczna, zachęca, aby mieć ją przy sobie, zabrać w podróż daleką czy bliską. Co najważniejsze, książki z tej serii są o połowę tańsze od wydań w oprawie twardej.

Dla miłośników sztuki edytorskiej przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Do księgarni trafiły już powieści Paulo Coelho oprawione w płótno, opatrzone kolorową obwolutą. Ze względu na swoje piękno i trwałość książki te staną się ozdobą domowych bibliotek i z pewnością przetrwają wiele lat na półkach czytelni publicznych.

 

Okładki serii kieszonkowej